П`ятниця, 29.03.2024, 12:18

Головна » 2016 » Вересень » 28 » Бабин Яр
Бабин Яр

У 2016 році українська та світова спільнота року відзначають 75-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.
Лише за два дні, 29 та 30 вересня 1941 року, було знищено більше 30 тисячі євреїв.

Українська держава та громадськість приділяє велику увагу вивченню історії Голокосту та інших геноцидів, формуванню в українському суспільстві атмосфери толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння.

Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила теми «Голокост» та «Бабин Яр» як обов’язкові для включення в навчально-виховний процес.

75-річниця трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертви війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.

Виходячи із необхідності виховання учнівської молоді на прикладах героїв минулого, формування у неї історичної пам’яті 27 вересня у НВК «Ковалівська гімназія» розпочато тижневик під керівництвом вчителя історії Бондаренко Галини Богданівни приурочений жертвам нацизму знищеним у бабиному Ярі. Протягом тижня учні навчального закладу матимуть змогу приймати участь у наукових учнівських диспутах та круглих столах приурочених даній тематиці «Трагедія Голокосту – найтяжчий злочин проти людства», «Нацизм – крайній прояв антисемітизму у ХХ столітті», «Праведники народів світу – герої, що врятували життя»,«Історія і трагедія Бабиного Яру», переглянути тематичні експозиції ілюстративних матеріалів щодо трагічних подій Голокосту: «Бабин Яр – трагедія народу України».

Переглядів: 790 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2016  »