Субота, 20.04.2024, 06:29

Головна » 2017 » Грудень » 19 » Cвято Миколая
Cвято Миколая

18 грудня 2017 року видався насиченим для учнів, батьків та педагогічного колективу НВК «Ковалівська гімназія».

З самого ранку учні 4 класу із класоводом Бабенко Оленою Володимирівною провели свято Миколая для вихованців дитячого садка та учнів початкової школи. За традицією свято пройшло з подарунками, іграми та розвагами.

В другій половині дня на базі гімназії відбулося районне свято Святого Миколая для дітей пільгових категорій, організоване головою Васильківської Районної Державної Адміністрації Одинцем Владиславом Івановичем.

Дозвілля дітей різновікових груп забезпечували учасники дитячої театр-студії «Ассоль» м. Глеваха організоване представниками відділу освіти, службою у справах дітей та сім’ї, центом соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Після розваг у закладі, всі учасники свята перемістилися до головної ялинки, що встановлена в центрі села Ковалівка. Казкове новорічне містечко зустріло гостей яскравими вогниками ілюмінації, якою прикрашений весь центр села . Цю красу дарує жителям та гостям Герой України Тетяна Володимирівна Засуха. Біля ялинки лунали привітання від представника народного депутата Кононенка Ігоря Віталійовича, Миколаєвої Галини Григорівни, від голови Васильківської районної державної адміністрації Одинця Владислава Івановича,голови Васильківської районної ради Баласинович Наталії Олександрівни, а також гучна музика з піснями і танцями, а на завершення діти отримали солодкі подарунки.

Для вихованців НВК «Ковалівська гімназія» 18 грудня стало подвійним святом, адже крім солодощів та розваг за сприяння народного депутата 8-го скликання, першого заступника голови фракції партії «Блок Петра Порошенка» Кононенка Ігоря Віталійовича вони отримали цінний подарунок - новий шкільний автобус та солодощі.

Учнівський, батьківський та педагогічний колективи НВК «Ковалівська гімназія» висловлюють щиру подяку Кононенку Ігорю Віталійовичу за цінний подарунок.

Переглядів: 618 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »