П`ятниця, 19.04.2024, 14:58

Головна » 2014 » Лютий » 15 » День Валентина
День Валентина

У ІІІ ст. до н. е. римський імператор заборонив одружуватись молодим людям. Він вважав, що одруження робить чоловіків поганими солдатами. Молодий єпископ Валентин порушив наказ імператора і одружував молоді пари таємно. За це його кинули до в'язниці.

В ув'язненні Валентин закохався у сліпу дочку тюремника. Перед стратою своїй коханій він надіслав листівку-зізнання в коханні з підписом "Від Валентина".

14 лютого 2014 року у НВК «Ковалівська гімназія»  відбувся відкритий виховний захід приурочений Дню Святого Валентина організований учнівським самоврядуванням навчально-виховного закладу під керівництвом педагога-організатора Бондаренко Галини Богданівни.

Захід проведений традиційно у ході проекту «Дитина, родина, нація, Україна».

Мета – ознайомити учнів із звичаями та традиціями народів світу, привити їм любов та шану до історії, звичаїв, обрядів, навчити християнської моралі.

В ході виховного заходу учнями було прослухано історію виникнення свята, зокрема, про життя та діяльність самого Валентина. Проведено багато веселих та цікавих конкурсів (малюнків, танців, ерудованості та витривалості, ніжних слів, інтелекту тощо).

Після проведення заходу завучі Звіздецька Л.П. та Варава Л.В. подякували членам учнівського самоврядування та учасникам свята за проведення та побажали всім щастя взаєморозуміння та любові.

Переглядів: 729 | Додав: zaza | Рейтинг: 1.0/1
«  Лютий 2014  »