П`ятниця, 19.04.2024, 17:40

Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Хто не знає свого минулого – не вартий свого майбутнього
Хто не знає свого минулого – не вартий свого майбутнього

Історія наша – це є пам`ять народу,

Що приходить до нас із далеких часів

І письменні мужі із чернецького роду

Це ж писали для нас, для прийдешніх віків

А відомий із них, як той Нестор наприклад,

Що літопись свою «повість врємєнних літ»

Написав він для нас, історичний свій виклад,

Це ж нам пам`ять вікі

в, залишила свій слід

Хто не знає свого минулого – не вартий свого майбутнього…Будь-який народ, будь-яка нація починається, в першу чергу, з того, що вона досконало знає своє минуле. Слова Максима Рильського, винесені у заголовок, якнайкраще це підтверджують.

Історія! Надзвичайно широке поняття. Скільки величного та цікавого приховує воно в собі. Мистецтво історії – є не тільки величезним здоб

утком наших пращурів, уміщений в пожовтілих сторінках вікової історії, але й в самовдосконаленні самого себе.

15 жовтня 2014 року учні 5-7 класів НВК «Ковалівська гімназія» під керівництвом вчителя історії  Бондаренко Галини Богданівни мали можливість подивитися у вічі історії та торкнутися багатогранного минулого сивої давнини, у «Парку Київська Русь».

Поїздка до «Парку» дала можливість дітям побачити відтворення архітектурного історичного минулого сивої давнини нашої Батьківщини, що до недавнього часу залишалося відомим тільки вченим історикам та археологам. Разом з екскурсоводом діти крокували сторінками історії древнього Києва.

Учні з цікавістю розглядали відтворену архітектуру міста, руський човен – ладью із вирізьбленими головами драконів, зброю – луки зі стрілами,  катапульти та тарани за допомогою яких монголо-татарам вдалося взяти у 1240 році місто та знищити його, знаряддя праці древніх русичів, їхній одяг тощо.

Дана екскурсія згуртувала дітей, зацікавила до подальшого вивчення історії !

Переглядів: 1071 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »