Четвер, 25.04.2024, 07:52

Той із біди вийде ціло,
Охоронить душу й тіло,
Миколає!

У нас, в Україні, діти, з великим нетерпінням чекають 19 грудня.

Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая, моляться до нього. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Цей прутик є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Діти так чекають подарунків і вірять у прихід Святого Миколая, навіть пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно

19 грудня 2013 року у НВК «Ковалівська гімназія» відбувся відкритий виховний захід учнів 4-го класу під керівництвом класовода Бабенко Олени Володимирівни для учнів молодшої школи та вихованців дитячого садочку "Ялинка" приурочений Дню Святого Миколая.

Захід проведений традиційно у ході проекту «Дитина, родина, нація, Україна».

Мета – ознайомити учнів із звичаями та традиціями рідного народу, привити їм любов та шану до історії, українських звичаїв, обрядів, навчити християнської моралі. Подарувати їм у їхньому ще недовгому але насиченому різними моментами житті казку.

В ході виховного заходу учнями було прослухано історію виникнення свята у світі та Україні, зокрема, про життя та діяльність самого Миколая.

У ролі Миколая виступив духовний наставник сіл Ковалівка та Паляниченці настоятель храму Пресвятої Богородиці отець Миколай.

Після проведення заходу священик побажав учням здоров'я, натхнення, слухняності, чемності, чесності, доброти і у наступному році щоб кожен із них отримав дарунки від святого Миколая за свої старання.

Переглядів: 801 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »