Вівторок, 16.04.2024, 20:21

Квітчається калиною,

Квітчається, пишається,

Осінь усміхається».

Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро…Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю - тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу.

ЦЕ  сама красива і мальовнича пора року . У чарівні дні листопада у НВК «Ковалівська гімназія»  відбулося осіннє свято. Мальовнича пора року, прикрасила все навкруги різними кольорами, золотом листви, червоними китицями калини та краплинами шипшини.
Діти порадували своїх батьків, дідусів, бабусь та всіх присутніх на святі віршами,  піснями   та іграми про золоту осінь. У підготовці та організації свята взяли участь батьки 3 класу та класовод  Бабенко Олена Володимирівна.

Такі   свята дають змогу показати, які обдаровані  наші діти, та як всебічно розвинені. Всі присутні отримали велику насолоду від виступу дітей , а  самі діти - задоволення від своїх  виступів, почуваючи себе справжніми артистами.

Ми дякуємо цій чудовій порі, що вона зібрала нас на Свято Осені.  Свято допомогло привернути увагу дітей до краси осені, ознайомити з українськими народними традиціями та побутом, виховати гостинність, щедрість та щирість, естетичний смак.

Ми сподіваємося, що ще не один раз засяє для всіх нас у школі золотий вогонь Осіннього свята.

Переглядів: 837 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »