Середа, 24.04.2024, 23:15

Головна » 2017 » Квітень » 6 » Тиждень книги
Тиждень книги

Бібліотека… Давня і вічно юна оселя людського розуму. Не можна уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію, або «підзарядити» свою душу духовними багатствами, залишеними нам у спадщину.

З 27 до 31 березня в нашій гімназії проходив Тиждень книги.

Мета тижня дитячого читання – не тільки розкрити фонд шкільної бібліотеки, а й показати дітям, що книга супроводжує людину впродовж усього життя, вона присутня не тільки на книжкових полицях, але й оточує нас в усіх сферах життєдіяльності. Тільки завдяки книзі людина має можливість розвиватися, підвищувати свій рівень знань, свій інтелект. Під час проведення Тижня книги ,розкривається бібліотечний фонд, більше цікавих книжок пропонується дітям, і тому вони стають активнішими читачами.

Протягом Тижня проходив конкурс дитячого малюнка «Намалюю свою казку», для учнів 3- 4 класів, а також акція «Подаруй книгу бібліотеці».

Перший день був присвячений українській народній казці. Гостями читального залу стали учні 3-го класу.

Другий день - знайомство з бібліотекою учнів 1-го Б класу. Діти уважно слухали розповідь І.М.Бараненко про світ книг та правила поводження з ними. Цікавим став для дітей і мультиплікаційний фільм «Гришині книжки».

Наступного дня до бібліотеки завітали учні 1-го А класу. Вони мандрували «Книжковим містом». Переглянули мультфільм «Три котики. Книжки ми не будем ображати!»

Для другокласників стало цікавим як твориться книга та якими були перші книги. За допомогою пізнавальних фільмів , діти побували в Месопотамії та в хащах папороті, перших друкарнях та бібліотеках.

З учнями 5-го класу була проведена бесіда «Магія звичайних речей». Переглянуті фільми : «Книжковий світ у віртуальному просторі», «Як створюють папір із дерева»

На підсумковій лінійці нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка та кращих читачів бібліотеки 2016 -2017 навчального року.

Переглядів: 648 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »