П`ятниця, 19.04.2024, 09:33

Головна » 2016 » Листопад » 11 » Зустріч із учасниками бойових дій
Зустріч із учасниками бойових дій

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють у зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Із метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни у НВК «Ковалівська гімназія» відбулася зустріч із учасниками бойових дій у зоні АТО: командиром 131 окремого розвідувального батальйону Збройних сил України Мазуром Ігорем Петровичем позивний «Тополя», заступником командира Ушинським Олександром Євгеновичем –«Росич», стрільцем батальйону Хвостиком Романом Ігоревичем.

Сучасна молодь не лише знає свою історію, а сьогодні вона творить її.

Спілкуючись зі школярами, бійці розповіли про події на Сході України, про значні втрати, про визволені від сепаратистів міста та села, визначні бойові місця Східної України, одним із яких був донецький аеропорт. А ще говорили про свій шлях на війні, болючі втрати загиблих побратимів.

Воїни щиро подякували дітям за те, що вони морально підтримують їх своїми листами, малюнками та оберегами. Захисники наголосили, що ця підтримка для них є надзвичайно важливою.

Діти ставили запитання до атовців. Хлопці жваво розпитували про озброєння, яким користуються наші бійці, та нагороди, що їх мають присутні учасники антитеарористичної операції.

Боєць – інструктор районного центру патріотичного виховання, керівник гуртка «Патріот» Хвостик Роман Ігорович провів тренінг для учнів «Правила поводження зі зброєю», а саме: автоматичною гвинтівкою АКМ-74, гранатами зони дії близького враження  (оборонними) типу РГД – 5 та РГ – 42, та наступальними Ф-1 («Лимонка»).

По завершенні заходу учасники антитерористичної операції вручили директору школи Нестеренко Наталії Василівні грамоту за вагомий внесок у розвиток майбутнього України та за підтримку воїнів у зоні АТО.

Переглядів: 807 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2016  »