Розробила Кирилюк М.В.
Тема. Професії. Emma. Her family. Professions
Мета: ввести нові
лексичні одиниці, практикувати їх вживання, формувати навички писемного та усного мовлення;
розвивати діалогічне мовлення, логічне мислення, пам’ять; виховувати дружні
взаємовідносини,
усвідомлення важливості професій у житті людини.
Обладнання: роздавальний
матеріал, аудіозаписи, індивідуальні картки, малюнки учнів.
Хід уроку
Ι. Перевірка вивченого матеріалу.
T.: Good morning pupils?
How are you my dear friends?
На минулому
уроці з котрим героєм нашої книги ми побували в гостях?
P.:З
Емою.
T.: Молодці.
Хто ж нас
зустрічав? Називаємо анг. мовою, беремося за руки і утворюємо ланцюжок (Martin, Jill, uncle David, aunt Lilly …).
Отже : син,
тітка, кузин, дочка, мама, дядько, тато, сестричка, братик, герої нашого
підручника.
Відчули, які ви
сильні разом?
Відкрили зошити
– перевірка домашнього завдання (Open your copybooks).
Словнички є у вас?
Повторимо
питання, які ви складали вдома: Do you have any sisters?
ΙΙ. Повідомлення теми та мети уроку;
мотивація навчальної діяльності учнів.
Сьогодні ми
завітали в гості до Еми. Дізнаємося професії її батьків, вивчимо нові професії.
Ваші малюнки, які представлені на виставці розкажуть Емі про заняття ваших
батьків.
А які професії ви вже знаєте? (пісня про
музиканта "I am a music man”).
ΙΙΙ. Вивчення нового матеріалу.
T.:
What is day today? Write down the date. Записали
число, класна робота.
Робота з картками
(вимова, транскрипція); reporter, teacher, painter
… .
Робота з
підручником.
T.:
Open your books on page 19. Вправа
1.
Отже: репортер,
міліціонер, вчитель, художник, стоматолог, медсестра, домогосподарка, кухар,
пожежник.
Робота з
картками ( укр. чи англ.)-шукають пари.
Кожен з вас
отримав картку з англійським словом або
з українським. Знайдіть, будь ласка, свою пару.
ΙΥ. Закріплення набутих знань.
Робота з
підручником – читання (професії батьків Еми). Часові форми.
Т.: Чи
пам’ятаєтете, як ми складали діалоги?
Робота в
парах: складання діалогів.
Будова
речень (біля дошки).
Робота з
картками (змішані букви) – в зошиті.
Роздаю картки з
професіями. Лічилочка – один виходить з карткою.
Гра. Are
you a … ?
Кросворд.
1.Where
does Emma live?
2.
He works at school.
3.
He can build a house.
4.
He wears a yellow helmet.
5.
He can fly by plane.
6.
She can make a cake.
7.
She works in the hospital.
Υ. Підсумки уроку.
Т.: На
сьогоднішньому уроці ми вивчили професії. Опанували складання діалогів.
Заспівайте улюблену пісню Еми. Дякую вам! Ви сьогодні старанно попрацювали,
були активними, отож ваша винагорода, тобто оцінки …
ΥΙ. Завдання додому, підготовка до його
виконання.
Вивчити слова.
Впр. 3 ст.19, закінчити речення.
На ваших партах
смайлики (подарунок від Еми), але вони без ротиків. Візьміть будь ласка олівці та домайлюйте ротики, тобто … завжди
посміхайтеся, гарного вам настрою. Урок закінчено. Good bye .