Понеділок, 22.07.2019, 21:08
Вітаю Вас Гість | RSS

НВК "Ковалівська гімназія"

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Дошкільне відділення

 
 
 
 
 
 
 


 

Дошкільний освітній заклад “Ялинка” включає в себе чотири різновікові групи. Заклад працює п’ять днів на тиждень за базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку “Українське дошкілля”.

В цьому закладі працює творчий, працездатний коллектив. Заступник директора з дошкільного відділення Ярошенко Вікторія Миколаївна та досвідчені вихователі: Гриненко Лариса Петрівна, Мартиненко Інна Василівна, Бердніченко Юлія Миколаївна, Нагорна Альона Вікторівна, Дворко Юлія Анатоліївна.

У закладі створенні всі умови для успішного проведення освітньо-виховного процесу. Вихователі наполегливо працюють з кожною дитиною над отриманням нею високого рівня розвитку морально-вольових якостей, працьовитості, товариськості. В садочку створені сучасні пізнавально-розвиваючі ігрові осередки, які дають можливість кожній дитині знайти справу по душі. Основне завдання дитячого садка – набуття життєвого досвіду дитиною, виховання соціально-моральних якостей, культури поведінки, сприяння розвитку пізнавальної активності дітей з пріоритетом емоційно-ціннісного розвитку.

Якщо ви обрали наш садочок.

Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження згідно черги. Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.30 та забирати до 17.30.

2. Якщо Ви запізнюєтесь, Вам слід завчасно повідомити про це вихователя або адміністрацію

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу або вихователя групи про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ.

5. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

6. Вносити встановлену плату за утримання дитини в дошкільному навчальному закладі до 5 числа поточного місяця.

 

 

Пільгами по оплаті за перебування дитини в ДНЗ користуються:

- сім’ї, в яких троє чи більше дітей;

- діти-сироти, або діти, які знаходяться під опікою;

- малозабезпечені сім’ї;

- діти учасників АТО;

7. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час.

8. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого.

9. Увечері вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу. Таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

Фейсбук
Захист дітей
Відеопрезентація
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту