Субота, 27.04.2024, 12:19

Наші досягнення

В НВК «Ковалівська гімназія» організовано дослідно-експерементальна робота за такими напрямками:

• ланка початкового навчання здійснює свою діяльність  в  науково-педагогічному проекті «Росток» з окремих предметів. В пошуку збереження та покращення здоров'я учня і вчителя в системі навчання налагоджена співпраця з російською Академією природничих наук «Ноосферна освіта - стратегія здоров'я».  Дві класні кімнати обладнані зорово-координаційними тренажерами доктора медичних наук В.Ф. Базарного;
  • в школі створено всі умови для гармонійного розвитку дитини, для забезпечення високого рівня освіченості і вихованості особистості, розвитку індивідуальних здібностей і талантів. За останні три роки золоту медаль отримали 4 випускники, срібну медаль  - 2 випускники.
  • проводиться відповідна робота з обдарованими дітьми. Створено і працює осередок МАН. Учні були учасниками  І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика, Всеукраїнського інтерактивного конкурсу з історії «Лелека», Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу «Колосок».

• Національна програма «Відкритий світ»

• Інновації у моніторингу якості освіти.

• Педагогічний колектив навчально-виховного комплексу особливу увагу приділяє виховній роботі. В закладі працюють гуртки за інтересами.

«Вокальний»

«Туристично-краєзнавчий «Романтика»

«Фітодизайн»

«Ландшафтна архітектура»

«Юний астроном»

«Танцювальний»

«Баскетбол»

«Бальних танців»

Про результати роботи гуртків свідчать перші та призові місця на районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

Заклад є

Дійсним членом Всеукраїнської асоціації «Шкіл майбутнього».

Директор НВК «Ковалівська гімназія» Бондаренко Л.А. є дійсним членом Асоціації керівників закладів освіти України

«Відроджені гімназії України».

«  Квітень 2024  »