Вівторок, 19.03.2024, 13:54

Інтернет безпека

Правила Інтернет-безпеки і інтернет-етики для дітей і підлітків

Ніколи не надавайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, назву школи) без дозволу батьків.

Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів – вони знають, що робити.

Ніколи не погоджуйтесь на зустріч з людиною, з якою ви познайомились в мережі. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу у батьків, а зустріч повинна відбуватися в громадському місці.

Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.

Не посилайте свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу дорослих.

Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.

Розробіть з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовтеся з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.

Не заходьте на аморальні сайти .

Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьків.

Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.

Не відповідайте на листи з неприємним змістом. Повідомте про це своїх батьків.

Будьте толерантними і обачними!!!