Субота, 27.04.2024, 08:59

Про НВК

Навчально-виховний комплекс “Ковалівська гімназія”

2 вересня 2002 року гостинно відчинила двері своїх просторих, світлих класів школа в мальовничому селі на Васильківщині. Новобудова стала навчальним закладом нового типу. Будівництво цього освітнього центру тривало декілька років, і весь цей час Тетяна Володимирівна Засуха приділяла новобудові якомога більше уваги, переймалася всіма проблемами будівельників – адже вона давно плекала мрію побудувати для сільської дітвори нову сучасну школу. Тому в навчальному закладі все зроблено з любов'ю до дітей та глибоким розумінням їх проблем: світлі, просторі класні кімнати, великий актовий зал, їдальня, бібліотека з читальним залом, зручний гардероб, спортивний комплекс, душеві.

Навчально-виховний процес в “Ковалівській гімназії” передбачає цілісний всебічний розвиток особистості. Тому важливо, що до складу освітнього комплексу “Ковалівська гімназія” входить і дошкільний навчальний заклад, розрахований на 60 дітей, а також центр художньо-естетичного виховання, де юні громадяни нашої незалежної України мають можливість займатися музикою по класу фортепіано, гітари, баяна, акордеона, грати на духових інструментах, відвідувати заняття студії образотворчого мистецтва, фітодизайну й лозоплетіння, хореографічної студії. До складу комплексу входить і спортивна школа. Навчально-виховний комплекс включає до свого складу гімназію і загальноосвітню школу, розрахований на 450 учнів.

Сама будівля складається з 4 корпусів: 2 корпуси - навчальні, 3-ій корпус -- спортзал і їдальня, 4 корпус – басейн. Територія всього навчального комплексу – 10000 м. кв. 10000 м кв. кв. Будівля займає – 8000 м. кв.8000 м. кв., майданчики – стадіон, хокейна коробка, гімнастичне містечко, пришкільна ділянка займають 2000 м. кв. В комплексі більше 205 кімнат-приміщень, 28 спеціалізованих класів-кабінетів. На сьогоднішній день в гімназії навчається ___ учнів і вихованців дитячого садка.

«  Квітень 2024  »