Вівторок, 19.03.2024, 14:25

Тиждень книги

проведення «Тижня книги» в НВК «Ковалівська гімназія»

Термін проведення

Група читачів

Місце проведення

1.Оголошення про проведення «Тижня Книги» на загальношкільній лінійці.

2.День української казки в бібліотеці. Перегляд книжкової виставки: «Світ українських казок»

Учні 3-го класу

Фойє

2 поверх

27.03-1.04

1.Конкурс дитячого малюнка

«Намалюю свою казку»

2.Акція «Подаруй книгу бібліотеці»

Учні 3-4 класів

Коридор

1-го поверху

28.03.2017

Знайомство з бібліотекою. Бібліотечний урок «Правила поводження з книгою». Перегляд мультфільму «Гришині книжки».

Учні 1 Б класу

29.03.2017

Знайомство з бібліотекою. Бібліотечний урок «Мандрівка книжковим містом». Перегляд мультфільму «Три котики. Книжки ми не будем ображати!»

Учні 1 А класу

30.03.2017

Бібліотечна година «Історія книги»

Перегляд фільмів: «Як твориться книга» та «Перші книги.»

Учні 2класу

31.03.2017

Бесіда «Магія звичайних речей». Перегляд фільмів: «Книжковий світ у віртуальному просторі», «Як створюють папір із дерева»

Учні 5 класу

3.04.2017

Підведення підсумків «Тижня Книги». Нагородження переможців акцій та найкращих читачів бібліотеки на загальношкільній лінійці.

Фойє

2 поверх

Бібліотека… Давня і вічно юна оселя людського розуму. Не можна уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію, або «підзарядити» свою душу духовними багатствами, залишеними нам у спадщину.

З 27 до 31 березня в нашій гімназії проходив Тиждень книги.

Мета тижня дитячого читання – не тільки розкрити фонд шкільної бібліотеки, а й показати дітям, що книга супроводжує людину впродовж усього життя, вона присутня не тільки на книжкових полицях, але й оточує нас в усіх сферах життєдіяльності. Тільки завдяки книзі людина має можливість розвиватися, підвищувати свій рівень знань, свій інтелект. Під час проведення Тижня книги ,розкривається бібліотечний фонд, більше цікавих книжок пропонується дітям, і тому вони стають активнішими читачами.

Протягом Тижня проходив конкурс дитячого малюнка «Намалюю свою казку», для учнів 3- 4 класів, а також акція «Подаруй книгу бібліотеці».

Перший день був присвячений українській народній казці. Гостями читального залу стали учні 3-го класу.

Другий день - знайомство з бібліотекою учнів 1-го Б класу. Діти уважно слухали розповідь І.М.Бараненко про світ книг та правила поводження з ними. Цікавим став для дітей і мультиплікаційний фільм «Гришині книжки».

Наступного дня до бібліотеки завітали учні 1-го А класу. Вони мандрували «Книжковим містом». Переглянули мультфільм «Три котики. Книжки ми не будем ображати!»

Для другокласників стало цікавим як твориться книга та якими були перші книги. За допомогою пізнавальних фільмів , діти побували в Месопотамії та в хащах папороті, перших друкарнях та бібліотеках.

З учнями 5-го класу була проведена бесіда «Магія звичайних речей». Переглянуті фільми : «Книжковий світ у віртуальному просторі», «Як створюють папір із дерева»

На підсумковій лінійці нагородили переможців конкурсу дитячого малюнка та кращих читачів бібліотеки 2016 -2017 навчального року.