П`ятниця, 26.04.2024, 12:48

Головна » 2014 » Квітень » 15 » Мыжнародний день дитячої книги
Мыжнародний день дитячої книги

2 та 3 квітня в нашій бібліотеці було проведено цікаві заходи до Міжнародного дня дитячої книги.

Для учнів 2-го класу бібліотечний урок «Таємниці книжкового дивосвіту».Учні переглянули цікаву презентацію «Історія виникнення книги».Завдяки яскравим слайдам діти подорожували кам'яними печерами і розглядали наскельні малюнки, вивчали клинопис, побували на березі Нілу, де ріс папірус, відвідали майстерню переписувачів книг.Всі побачили довгу дорогу книги від найдавніших часів до сьогодні.

Продовження  подорожі буде на сторінках улюблених книг та журналів ,які діти прочитають вдома.

Для учнів 5-го класу бібліотекар І.М.Бараненко ,підготувала віртуальну екскурсію до бібліотек світу:

Публічної бібліотеки Канзас – Сіті, яка побудована у вигляді книжкової полиці; найменшої бібліотеки, розташованої у телефонній будці; бібліотеки Нью –Йоркського метро та ін.

Найбільше зацікавилися Сідько Надія та Журба Таня - активні читачі бібліотеки.

А хлопці оцінили урок на «відмінно»

Того ж дня відбулася бесіда з учнями 8 класу про молодіжні субкультури та неформальні об'єднання. Для підготовки до заходу було прочитано багато книг , переглянуто сайти в інтернеті, прослухано   аудіо записи. Панчук  Олександр підготував цікаву розповідь про панків  та скінхедів , його доповнював Артур Матушевич.

Коля Штихалюк та Настя Батрак розповідали про сатаністів

Тема зацікавила всіх учнів 8 класу. Вони жваво обговорювали виступ своїх товаришів.

Пономаренко Максим запропонував наступного разу поговорити про Другу Світову війну, знайти цікаві факти ,які стають доступними для широкого кола читачів тільки зараз.

Запрошуємо учнів Ковалівської гімназії до співпраці. Будемо раді вислухати ваші пропозиції щодо диспутів і бесід в читальному залі бібліотеки.

Переглядів: 1045 | Додав: zaza | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »